Укладка тротуарной плитки Кіпріч

Наші роботи

Укладання тротуарної плитки Кірпіч


Чому ж "Кірпіч" такий ходовий?

______


- Низька ціна -

Класичні забарвлення та простота виготовлення дозволяють виробникам зробити з усієї своєї лінійки найдешевшу ціну саме на плитку Цегла та Старе Місто


Формат плитки Цегла, для тих кому "набридся" формат "Старе Місто" і тих хто любить правильні геометричні форми візерунків і кольорів.

Формат плитки Цегла, для тих кому "набридся" формат "Старе Місто" і тих хто любить правильні геометричні форми візерунків і кольорів.


Ми пропонуємо

Професійне укладання тротуарної плитки

Укладання з використанням віброплити. Правильні рівні, відведення води, рівне підрізування, правильний монтаж поребриків та злив, дотримання технології укладання.

Знижки на плитку

У нас можна отримати знижки на тротуарну плитку ТМ Золотий мандарин, ТМ Ковальська, ТМ МегаБрук

Точний розрахунок

Ми не замовимо матеріали "на око". Вимірювання виконуються лазерною рулеткою. Розрахунки виробляються у проектній програмі. Розрахунки матеріалів відповідно до норм, коефіцієнтів та необхідних пропорцій

Досвід с 2015 року

Виконано понад 300 об'єктів: максимальні знижки на плитку, планування термінів, контроль за дотриманням технологій. І найважливіше: Ми практично все вже пройшли всі тонкощі. Ми знаємо де просяде, де який ґрунт, де не треба закопувати бетон. Де треба економити, а де не можна.

Виконані проекти

Приватні двори

Більше 250 дворів

Підприємства

Завод, мийки, заправки, торговий центр

Парки

Володимирський парк

Парк Шевченка, Немішаєве

Забудовники

Таунхауси та приватні будинки

Телефонуйте та отримуйте миттєву консультацію