Укладання тротуарної плитки Старе місто

Наші роботи

Укладання тротуарної плитки Старе Місто


Чому ж "Старе місто" таке популярне?

______


- Низька ціна -

Класичні забарвлення та простота виготовлення дозволяють виробникам зробити з усієї своєї лінійки найдешевшу ціну саме на плитку Старе Місто

Приклад сходів

Прикалад дорожки

- Змішування кльорів -

Формат плитки Старе Місто має 4 розміри за величиною, і якщо хаотично укладати два і більше кольорів, то можна отримати бажаний фінальний колір, який на Вашу думку підходить до Вашого дизайну двору.

Мінімум підрізки та відходів

Підібрати необхідну ширину з чотирьох елементів 60/90/120/180 см, виходить кратно 3см. Тому мінімум підрізування укладання тротуарної плитки має звичайно ж форма плитки "Старе Місто". Оскільки підрізка плитки, послуга платна, то і на вартість укладання всього об'єкта впливає кількість погонних метрів, які доведеться підрізати.

Приклад ідеального різа


Ми пропонуємо

Професійне укладання тротуарної плитки

Укладання з використанням віброплити. Правильні рівні, відведення води, рівне підрізування, правильний монтаж поребриків та злив, дотримання технології укладання.

Знижки на плитку

У нас можна отримати знижки на тротуарну плитку ТМ Золотий мандарин, ТМ Ковальська, ТМ МегаБрук

Точний розрахунок

Ми не замовимо матеріали "на око". Вимірювання виконуються лазерною рулеткою. Розрахунки виробляються у проектній програмі. Розрахунки матеріалів відповідно до норм, коефіцієнтів та необхідних пропорцій

Досвід с 2015 року

Виконано понад 300 об'єктів: максимальні знижки на плитку, планування термінів, контроль за дотриманням технологій. І найважливіше: Ми практично все вже пройшли всі тонкощі. Ми знаємо де просяде, де який ґрунт, де не треба закопувати бетон. Де треба економити, а де не можна.

Виконані проекти

Приватні двори

Більше 250 дворів

Підприємства

Завод, мийки, заправки, торговий центр

Парки

Володимирський парк

Парк Шевченка, Немішаєве

Забудовники

Таунхауси та приватні будинки

Телефонуйте та отримуйте миттєву консультацію